Co robimy - Mały Festiwal Nauki

Nasza Fundacja była głównym organizatorem Małego Festiwalu Nauki, ale realizacja projektu nie byłaby możliwa bez wsparcia Europejskiego Centrum Bajki w Pacanowie – głównego organizatora 7. Festiwalu Kultury Dziecięcej, władz samorządowych gminy Pacanów, Lokalnej Grupy Działania G5 z siedzibą w Pacanowie oraz dwóch ważnych warszawskich instytucji: Centrum Nauki Kopernik oraz Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie- wydz. nauk o żywieniu człowieka.

Mały Festiwal Nauki został zorganizowany jako impreza towarzysząca 7. Festiwalowi Kultury Dziecięcej w Pacanowie. W całości przeznaczony był dla dzieci. Składał się z dwóch ważnych elementów- wystawy „Eksperymentuj” prowadzonej przez Centrum Nauki Kopernik oraz warsztatów na temat racjonalnego żywienia i zdrowego trybu życia prowadzonych przez pracowników SGGW w Warszawie. W ramach imprezy mali i duzi mogli ciekawie spędzić czas, poszerzyć swoją wiedzę, dokładnie przyjżeć się prowadzonym eksperymentom i zrozumieć niezrozumiałe dotychczas naukowe prawa, a przede wszystkim dobrze się bawić! Maluchy budowały własną piramidę żywieniową z klocków, uzupeniały zdrowe krzyżówki a przy okazji dowiedziały się co służy a co zdecydowanie szkodzi ich zdrowiu.

Piękna pogoda oraz fakt, że nasze działania odbyły się w ramach wielkiego wydarzenia jakim był 7. Festiwal Kultury Dziecięcej spowodował, że namiot odwiedziły setki dzieci i dorosłych.

Realizator Programu

Akademia filantropii w Polsce

Fundator Programu

Polsko-Amerykańska Fundarcja Wolności
Facebook Rozwiń <
https://occmakeup.com/ http://slot-gacor.next.pwc.com/ https://link-slot-gacor.topacademy.wagor.tc.edu.tw/ Megasloto https://link-slot-gacor88.nebuta.its-mo.com/ https://restorecal.org/ http://slot-deposit-pulsa.learning.moleskine.com/