Edycja 2022

DZIAŁAJ LOKALNIEWYZWÓL SPOŁECZNĄ ENERGIĘ!

EDYCJA 2022 -STARTUJEMY!

„Działaj Lokalnie” to program Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowany od 2000 roku przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce.

Celem „Działaj Lokalnie” jest aktywizowanie lokalnych społeczności wokół różnych zagadnień o charakterze dobra wspólnego. Realizacji Programu służy organizowanie konkursów grantowych, w ramach których wspierane są projekty inicjujące współpracę mieszkańców z małych miejscowości.

Program Działaj Lokalnie realizowany jest na terenie powiatu staszowskiego dzięki wsparciu finansowemu poniższych partnerów i darczyńczów:

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?

Zapraszamy organizacje pozarządowye, grupy nieformalne i mieszkańców z terenu powiatu staszowskiego.

#1

Przeczytaj regulamin

Dowiedz się na jakich zasadach

odbywa się nabór