Wolontariat

Wolontariat  to dla nas nie tylko pomoc innym, to również, a może i przede wszystkim praca nad sobą. Dzięki zaangażowaniu w wolontariat w naszej Fundacji będziesz mógł zrealizować własne pomysły, zrobić coś dla siebie i dla innych.

Będąc wolontariuszem odkryjesz swoje mocne i słabe strony, sprawdzisz się w nowych sytuacjach, zdobędziesz doświadczenie zawodowe. A przede wszystkim spędzisz aktywnie swój wolny czas  na zabawie  i pracy z fajnymi ludźmi podobnymi do Ciebie.

Nie bój się, spróbuj. Nie musisz mieć wzorowych ocen, doświadczenia czy konkretnych umiejętności. Dla nas liczą się chęci, zapał do działania i pozytywne nastawienie do ludzi.

Jeśli masz już pomysł na własną inicjatywę- PRZYJDŹ. My pomożemy Ci w opracowaniu tego pomysłu i wskażemy skąd można pozyskać na to działanie pieniądze. Podzielimy się także swoimi kontaktami i doświadczeniem.

Jeśli nie wiesz co chciałbyś zrobić, ale wiesz, że już dłużej nie możesz bezczynnie siedzieć w domu, przyjdź poznasz inne osoby z ciekawymi pomysłami,  z którymi może uda Ci się nawiązać współpracę. Od lipca znajdziesz nas w budynku w starym parku w Staszowie, ul. Parkowa.

Aby się do nas zgłosić należy przesłać  maila na adres:  biuro@fundacjafarma.pl

W mailu napisz nam kilka słów o sobie, podaj wiek i skąd jesteś, opowiedz o tym co chciałbyś robić, co Cię interesuje, czy masz już własne pomysły na  działanie.