Poznajcie trenerów Liderów Wolontariatu
Anna Jadwiga Orzech - absolwentka filozofii, wciąż studentka socjologii (spec. multimedia i komunikacja społeczna). Obecnie specjalistka do spraw komunikacji w Internecie w jednej z największych organizacji pozarządowych w Polsce- Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dziennikarka, trenerka, miłośniczka świata, podróży i szkoleń. Na swoim koncie ma wiele projektów związanych z promocją i PR. Uzależniona od Social Media, usability i gadżetów googla.
Ania poprowadzi szkolenie z promocji.
Maciej Koryciński- jest absolwentem V Szkoły Trenerów Organizacji Pozarządowych STOP, współzałożycielem Centrum Wolontariatu w Kielcach, przez długi czas jego vice-prezesem. Specjalizuje się w tematyce wolontariatu, zarządzania, partnerstwa i współpracy.
Maciek poprowadzi szkolenie dotyczące "Partnerstwa" czyli współpracy z instytucjami.
Barbara Zamożniewicz - fundatorka Fundacji Aktywizacji i Rozwoju Młodzieży, prezes Zarządu Fundacji. Jej pasją jest praca społeczna a szczególnie praca z młodzieżą i na rzecz młodzieży. Od 7 lat działa społecznie na terenie powiatu staszowskiego. Absolwentka socjologii na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz Hogskolan Dalarna w Szwecji. Ukończyła studia podyplomowe Zarządzanie Projektami na Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Tischnera w Krakowie. Absolwentka VI edycji programu LIDERZY Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.
Basia poprowadzi szkolenia z zakresu organizacji wydarzeń w środowisku lokalnym oraz pracy z wnioskiem.
Małgorzata Silny - pedagog, dziennikarka, trenerka, doktorantka z zakresu pedagogiki, nauczyciel akademicki uczelni pedagogicznych, animatorka, koordynatorka imprez edukacyjnych i artystycznych, instruktorka harcerska, kierowniczka projektów, autorka wielu publikacji z zakresu harcerstwa i pedagogiki, twórca portali internetowych dla dzieci i wychowawców. Wieloletni instruktor kursów wychowawców i kierowników placówek wypoczynku. Doświadczony wychowawca i kierownik placówek wypoczynku dzieci i młodzieży, dyrektor merytoryczny Klubu Edukacyjnego „Po Szkole”.
Gosia poprowadzi szkolenie z kreatywności.

Piotr Dominiak, z III sektorem związany od 8 lat, prezes Raciborskiego Stowarzyszenia ASK, wiceprezes Stowarzyszenia Samorządowego Nasze Miasto i członek zarządu Forum Organizacji Pozarządowych Subregionu Zachodniego. Trener organizacji pozarządowych, specjalizuje się w budowaniu zespołów zadaniowych oraz rozwijaniu kompetencji społecznych. Dziennikarz, radny miasta Racibórz, aktor teatru alternatywnego i performer, miłośnik wysokich gór i niepokorny rowerowy aktywista. Piotrek poprowadzi szkolenie z komunikacji i pracy w zespole.

Od lewej: Krzysztof Cogiel geniusz organizacyjny z zacięciem do suviwalu. Zwykle stosuje specyficznych metod na integrację zespołu :). Pasjonat pierwszej pomocy. Piotr Spychała - jest to człowiek składający się na mieszankę czegoś wybuchowego, ciepłego i pozytywnego. Dzięki niemu nasi wolontariusze na pewno zawisną na drzewach w różnych konfiguracjach :) Na szczęście Piotrek również jest pasjonatem Pierwszej Pomocy! Chłopaki poprowadzą dla Was szkolenie z integracji, motywacji, teorii wolontariatu, team buildingu.
PS!
Wszyscy dali poważne zdjęcia, ale uwierzcie, że nie są aż tak poważni jak wyglądają ;)









