Laureaci Nowej Przestrzeni

Serdecznie gratulujemy laureatom konkursu Nowa Przestrzeń. W tym roku komisja konkursowa zdecydowała wyróżnić dwie zgłoszone inicjatywy, z których jedna otrzyma honorowy tytuł „Najlepszej inicjatywy dla młodzieży województwa świętokrzyskiego” oraz nagrodę główną w wysokości 1.000,00zł. Zwycięzcę poznamy podczas Kongresu Stowarzyszeń Województwa Świętokrzyskiego, 5 października w Filharmonii Świętokrzyskiej.

Komisja konkursowa w składzie:

Justyna Górska-Sekuła- Fundacja FARMa, koordynator i fundator nagrody głównej

Barbara Zamożniewicz- Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego, Rzecznik Młodzieży

Piotr Nawrotek- Stowarzyszenie Sabat Fiction, laureat nagrody głównej w roku 2015

podjęła decyzję o wyróżnieniu dwóch inicjatyw:

„Orientuj się!”  – inicjatywy realizowanej przez Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury

„Świetlice Aktywator” – inicjatywy Gminnej Publicznej Biblioteki w Pierzchnicy

Autorów wszystkich zgłoszonych inicjatyw zapraszamy na Kongres Stowarzyszeń Województwa Świętokrzyskiego, 5 października w Filharmonii Świętokrzyskiej, gdzie odbędzie się uroczystość wręczenia nagród.

Serdecznie dziękujemy Państwu za zgłoszenia.

Wszyscy Państwo zasługujecie na słowa uznania. Dziękujemy Wam za rzetelną, odpowiedzialną ale też kreatywną pracę z młodzieżą w województwie świętokrzyskim.
Wspólnie tworzymy nową przestrzeń do działania!

pierzchnica

„Świetlice Aktywator” – inicjatywa Gminnej Publicznej Biblioteki w Pierzchnicy